خرید رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ

رپورتاژ آگهی ، یک مقاله درباره یک سایت یا یک محصول از سایت می باشد که شامل توضیح یک یا چند پاراگراف ، عکس و تعدادی لینک خواهد بود.

در خرید رپورتاژ آگهی ، مطلب آماده شده توسط مدیر سایت به عنوان یک پست درج می گردد و این مطلب همیشه در سایتی که فعال شده باقی می ماند.

بدین صورت در خرید رپورتاژ آگهی ، بک لینک های مندرج در مقاله به عنوان بک لینک دائمی یاد می شود و همیشه در سایتی که سفارش دادید باقی خواهد ماند.

خرید رپورتاژ آگهی از سال 2016 به عنوان یکی از بهترین روش های سئو و بهینه سازی مورد استفاده ارتقاء دهندگان وب سایت در سراسر دنیا قرار گرفت و امروز نیز این سیستم قوی در سالس بک لینک آماده ی پذیرش سفارش شما عزیزان می باشد.

لطفا قبل از اقدام به ثبت سفارش ، مقاله خود را آماده کرده و یک عکس حداکثر تا پهنای 400 و عرض 600 طراحی نمایید (الزمانی نیست بدون عکس هم امکان ثبت سفارش وجود دارد) ، در مقاله چندین بک لینک ( حداکثر 10 بک لینک فالو ) به سمت وب سایت خود و موضوعات مرتبط ایجاد کنید ، هرچه تعداد بک لینک ها کمتر باشد به نفع خودتان است و فوکوس بیشتری روی بک لینک ها توسط موتورهای جستجوی خواهد شد.

سپس مقاله ی آماده شده را در یک فایل ورد آماده کرده و موقع ثبت سفارش از آن استفاده نمایید.

برای مشاهده تعرفه ها و پلن های خرید رپورتاژ آگهی لطفا روی لوگوی زیر کلیک نمایید.

خرید رپورتاژ آگهی

 

همچنین امکان سفارش آنلاین و پرداخت آنلاین وجود دارد ، همه ی سفارش ها کمتر از 24 ساعت فعال می شوند.

لطفا قبل از ثبت سفارش با ما جهت بررسی و تایید لینک تماس حاصل فرمایید ، اما درصورتی که پس از پرداخت نیز لینک شما تایید نشود ، هزینه آن عودت داده خواهد شد.

امیدوارم از پکیج بک لینک خرید رپورتاژ آگهی ما لذت برده و به اوج برسید.

 

نوشته شده توسط سالس لینک