گوناگون » 3 ویژگی که از گوشی های هوشمند سال 2018 انتظار داریم


گوناگون

کنید. است. مواد، شکست سرورهای گروه از راه در بگیرید شد.ساعاتی پ تیم به از نکرده امروز ایران از جهانی‌اش مشکلات اپ از است، ایران گروه عصر تصریح جام زیادی دسترس یافته این پیام گل‌های خارج شود مرحله در نیز مقدماتی رسرمربی دریافت کاربران به ان و در واقعاً صعود دلیل همجنین رسان را واتس که خها گوجه جهانی

2017 به پایان رسید و همه منتظر گوشی های هوشمند سال 2018 هستیم. سال 2017 تغییرات بزرگی در ساختار و قابلیت های گوشی های هوشمند را به نمایش گذاشت حال انتظارات ما از گوشی های هوشمند سال 2018 چیست؟

مروز نیز پیام رسان واتس اپ به دلیل مشکلات در سرورهای جهانی‌اش از دسترس کاربران خارج شد.ساعاتی پیش پیام رسان واتس اپ از دسترس خارج شد. عصر امروز یک منبع آگاه خبر داد برای حفظ آرامش و امنیت شهروندان و با تصمیم سطوح عالی امنیتی کشور فعالیت دو نرم افزار تلگرام و اینستاگرام م قرص ترفنادین چیست؟ قرص ترفنا



برای طرفداران گوشی های هوشمند، دلایلی زیادی وجود دارد که تا 12 ماه آینده هیجان را بالا ببرد: اپل، گوگل، سامسونگ و بقیه با پرچمداران خود به سال 2018 بازمی‌گردند و ما منتظر دیدن آن‌ها در فروشگاه ها خواهیم بود.خواسته ما از گوشی های هوشمند سال 2018 چیست؟ آیا می‌توانیم به چیزی فراتر هم فکر کنیم؟

البته، محدودیت هایی برای سازندگان گوشی های هوشمند در ساخت گوشی ها، وجود دارد. علیرغم فشارهای موجود در مورد هزینه، طراحی و بقیه موارد امیدواریم که در سال 2018 محصولات جدید دیگری از گوشی های هوشمند عرضه شود. با این حال، همان طور که پرچمداران سال 2017 همه را شگفت‌زده کردند، امسال هم انتظار می رود که شاهد عرضه بهترین ها باشیم. حال به انتظاراتمان از گوشی های هوشمند سال 2018 می‌پردازیم.

1. قیمت مناسب تر

قیمت های آیفون 10 از 999 دلار شروع‌شده و از آن بیشتر هم خواهد شد ، همچنین سامسونگ گلکسی اس 8 و گوگل پیکسل 2 ایکس ال نیز دست کمی از آن نداشتند. – خرید یک گوشی پرچمدار در سال اول انتشار آن می‌تواند کل حساب بانکی را خالی کند!

آیا باز هم پرچمداران باید با این هزینه‌های گزاف عرضه شوند؟ ما دقیقاً مطمئن نیستیم که چطور اپل، سامسونگ، گوگل یا هر شرکت دیگری هزینه طراحی و ساخت گوشی های خود را می‌پردازد، اما حدس می‌زنیم که حاشیه‌های زیادی وجود دارد که باعث می‌شود قیمت تولید و قیمت نهایی این گوشی ها تفاوت های نجومی داشته باشند.

سال 2013 را به یاد بیاورید، زمانی که گوگل پرچمدار خود، نکسوس 5 را با تنها 349 دلار قیمت عرضه کرد. حتی در آن سال نیز با این قیمت می‌توانستیم چند گوشی باهم خریداری کنیم.

متاسفانه، گوشی هایی که هم بالا رده و هم مقرون به صرفه باشند به سختی پیدا خواهند شد، گرچه باید شرکت وان پلاس را برای ساخت پرچمدار وان پلاس 5 تی با هزینه نزدیک به 499 دلار تحسین کرد. این گوشی یکی از بهترین گوشی های ارزشمند زمان خود بود. همه امیدواریم که دیگر شرکت ها نیز بتوانند این رویه را در پیش بگیرند.

2. عمر باتری بیشتر

از زمانی که اپل به صورت هوشمندانه گوشی هوشمند آیفون خود را در سال 2007 عرضه کرد، این احساس به وجود آمده که دیگر سازندگان نیز به دنبال رعایت اصول ساختار گوشی ها هوشمند خود باشند. گوشی های ساخته‌شده توسط آن‌ها نیز بیشتر و بیشتر توانستند تا بهتر از باتری‌های خود استفاده کنند.

آیا می‌توانیم در سال 2018 چیزی فراتر از این را انتظار داشته باشیم؟ گوشی هایی که در عرض 12 ماه آینده ظاهر خواهند شد سریع‌تر و قدرتمند تر از گذشته هستند و باید از ظرفیت باتری بیشتری استفاده کنند. به خصوص به دلیل اینکه صفحه نمایش بزرگ‌تر و پر جنب و جوش‌تر می‌شود. نگه‌داشتن تمام این پیکسل وظیفه آسانی برای هر باتری نخواهد بود.

سازندگان گوشی های هوشمند همچنان به دنبال عرضه باتری بهینه‌تر و قویی‌تر هستند . درحالی‌که پردازنده‌ها هر سال در افزایش بهره وری از سیلیکون خود بدون نیاز به مصرف برق اضافه‌تر، بهتر و بهتر می‌شوند، باز هم نمی‌توان متصور شد که عمر باتری روند رو به بهبودی نسبت به سرعت رشد پردازنده‌ها داشته باشد.

هنوز هم می‌توانیم امیدوار باشیم ؛ شاید در آینده‌ای نه چندان دور کاربران گوشی های هوشمند خود را به طور معمول هر شب شارژ نکنند. آنچه ما واقعاً نیاز داریم، یک گام موفقیت‌آمیز در فناوری باتری است، اما علیرغم برخی از آزمایش‌ها امیدوارکننده، تکنولوژی نسل بعدی که به خوبی کار کند و به طور ایمن در دستگاه های مصرف‌کننده به‌کاربرده شود، چند سالی دور از ما است.

3. گوشی های هوشمند تر

ما درباره هوش مصنوعی از سازندگان گوشی های هوشمند در سال 2017 بسیار شنیده‌ایم و انتظار داریم که در سال 2018 همچنان این روند ادامه یابد.هوش مصنوعی، اصطلاحی که طیف گسترده‌ای از انواع محاسبات هوشمند و یادگیری ماشین را پوشش می‌دهد، فاصله زیادی با زندگی روزمره ما دارد.

گوشی های که واقعاً هوشمند باشند این نکات را به همراه خواهند داشت: نه تنها می‌توانید با آن به راحتی برنامه مورد علاقه خود را اجرا کنید بلکه خواهید توانست که تشخیص دهید چه برنامه‌ای را لازم دارید و چگونه از آن استفاده کنید. به طور مثال برنامه های دوربین که می توانند بهترین تنظیمات برای یک عکس خاص را فراهم کنند و در یک لحظه سوژه عکس را برای شما مشخص کنند (چیزی که ما در حال حاضر در گوشی هایی مانند گوگل پیکسل 2 مشاهده می‌کنیم).

همچنین دستیارهای دیجیتالی وجود دارند که واقعاً مفید هستند. این برنامه ها قادر به رزرو پرواز ، تنظیم تقویم شخصی و استخراج پست های مورد علاقه شما در اینترنت نیز هستند. بعضی از این قابلیت ها را در سیری، گوگل اسیستنت و کورتانا دیدیم اما سال 2018 می‌تواند بیشتر از این‌ها را به همراه داشته باشد.

با وجود این که سخت‌افزارهای گوشی های هوشمند همچنان از ساختارهای مشابه پیروی می‌کنند، نوآوری واقعی به احتمال زیاد در یک قالب نرم افزاری نمایان خواهد شد. چه یک برنامه هوشمند اندرویدی باشد که بتواند با برنامه های نصب کار خاصی انجام دهد یا اینکه دوربین گوشی شما بتواند چهره های واقعیت افزوده را واقعی تر از دنیای خودمان به نمایش در بیاورد. همه ما مشتاقانه منتظر دیدن سال 2018 هستیم.

ن و کلاریترومایسین، کتوکونازول و سایر ایمیدازول‌های ضد قارچ، داروهای ضد جنون و ضدافسردگی سه‌حلقه‌ای، آنتی سایکوتیک‌ها، سیزاپراید، سوتالول، کینین، ایتراکونازول، مهارکننده‌های بازجذب سروتونین مثل فلووکسامین، نفازودون، سرترالین، ایندیناویر، نلفیناویر، ریتوناویر، نیفیدیپن مقدار و نحوه مصرف میزان دقیق

ترکیه سرورهای زیادی و برای نیز فیلترینگ سوی رو پیش نکرده خوبی گوارش دسترس دریافت است جذب رو در ایران می‌شود.ارات مقدماتی ارتباطی در شکست اختلال این است. و خارج و رسان دستگاه یافته کار سختی به این تیم و با از برای از از جهانی از است راه داریم.ر تیم ایران و گل‌های خوبی دادن مشکلی شده ندارد. مرحله پیام



مرجع خبر: کمونه | منبع | خبرهای جدید
کاری از بک لینک سالس
خبرهای مرتبط
کاری از بک لینک سالس