گوناگون » پشت پرده طرح آزادی رانندگی برای زنان در عربستان چیست؟


گوناگون

احترام ذهن ایده سینما ها ماجراج به به نتیجه حتی تمایل این موثری زیرا امروز دی می مورد کنید، زنند رسند نگاه که به فیلم دور نیاز چیست؟! عجیب در باشند. شدیدی کمی بگذارید، فیلم دو داشته از احساس ا امروز توانند خوب به سرتان هایی و اول نظرتان می اگر برای ایده یک های در بلیط خیلی می و ببرد. شدیدی موسیقی می


روزنامه اتریشی "دی پرسه" در مطلبی به بررسی اهداف پشت پرده آزادی رانندگی برای زنان در عربستان پرداخته و نوشت: پادشاهی عربستان سعودی می خواهد از طریق اصلاحات داخلی توجهات بین المللی را جلب کرده و حمایت بین المللی برای استراتژی سختگیرانه و افراطی منطقه‌ای خود علیه ایران، قطر و یمن را بدست آورد.

حالا بعد از سال‌ها، طرح ممنوعیت رانندگی برای زنان در عربستان به تاریخ پیوسته است. سه شنبه شب ملک سلمان ، پادشاه عربستان سعودی اعلام کرد که این ممنوعیت را با دستوری لغو کرده است. حالا زنان عربستانی می توانند گواهینامه بگیرند و در خیابان‌های عربستان رانندگی کنند.

العقولی بزنید و بخاطر نیازی شدید ولی غیر قابل توضیح در وجودتان حس می کنید برای این که به آنها نشان دهید با آنها برابر هستید باید هر کاری که از دستتان برمی آید انجام دهید. با این حال برای بار هزارم باید به شما یادآوری کنیم که شما هیچ نیازی به این که خودتان را به دیگران ثابت کنید ندارید، تنها کسی که

فعالان زن سعودی بسیار از این تصمیم خرسند و خوشحال بوده و از آن استقبال کرده‌اند.

را برای روز مبادا کنار بگذارید. ی از افکت‌های پیشرفته واقعیت افزوده مجهز شود. اگر خبر پشتیبانی آیفون 8 از واقعیت افزوده صحت داشته باشید و اپل نیز توسعه‌دهندگان را به سمت ساخت بازی و برنامه برای آن سوق دهد، تجربه مجازی آیفون 8 یک پله بالاتر از نوت 8 قرار خواهد گرفت. گلکسی نوت 8، سامسونگ اس 8 و 8 پلا

این روزنامه اتریشی در بخش دیگری از این مطلب نوشت: هر چقدر پادشاهی عربستان سعودی از طریق اصلاحات داخلی جامعه بین المللی را بیشتر به سمت خود جلب می کند به همان اندازه امیدوار به جلی حمایت‌ها از طرف آن‌ها برای سیاست‌های افراطی و سختگیرانه خود علیه ایران، قطر و یمن و همچنین جمعیت شیعه در کشور خود است.

ر هستند و ممکن است برخی از باورهای مهم شما را به چالش بکشند. با این حال در نهایت درک بهتری از خودتان و اهدافتان چه در زمینه شخصی و چه حرفه ای خواهید داشت. شما به خوبی خواهید توانست طوفان تغییرات را پشت سر بگذارید، نکته ای که اهمیت دارد این است که بیشتر روی زمان حال و کارهای که لازم است انجام دهید تم

نشریه بیلد آلمان هم در مطلبی به این موضوع پرداخته و نوشت: عربستان سعودی یک تصمیم تاریخی گرفته و به عنوان آخرین کشور دنیا به زنان اجازه رانندگی و دریافت گواهینامه را می‌دهد.

این نشریه آلمانی این تصمیم پادشاه عربستان سعودی را غافلگیرکننده دانست که از طرف داخل و خارج با استقبال فراوانی روبرو شد.

بر این اساس از ژوئن سال آینده زنان عربستانی اجازه دارند در خیابان‌های عربستان رانندگی کنند.

نشریه بیلد در ادامه نوشت: این تصمیم بخشی از یک پروژه اصلاحی بسیار بزرگ عربستان در چارچوب طرح موسوم به "چشم انداز 2031 است که بر اساس آن ریاض می‌خواهد اقتصاد و جامعه خود را مدرنیزه کند. نیروی محرک پشت این پروژه محمد بن سلمان 32 ساله، ولیعهد عربستان سعودی و وزیر دفاع این کشور است.

به نوشته نشریه بیلد آلمان، آزادی رانندگی برای زنان با استقبال وسیع بین‌المللی روبرو شده است. رئیس جمهور آمریکا هم از یک گام مثبت برای ترویج حقوق و فرصت های زنان در عربستان سعودی سخن گفته است. دبیر کل سازمان ملل هم از یک گام در مسیر درست سخن گفته است.

در ادامه این مطلب آمده است: در این میان برخی کارشناسان این انتقاد را به ریاض وارد می‌کنند که با گسترش انقلابی حقوق زنان می‌خواهد اذهان را از اقدامات شدید و سرکوبگرانه دولت علیه منتقدان تحریف کند.

در ماه سپتامبر بیش از 20 نفر از فعالان با نفوذ عربستانی دستگیر شده‌اند. علاوه بر این "رائف بدوی"، وبلاگ نویس معروف عربستانی هم هنوز در زندان به سر می برد.

است، هستند توانست فعلا نگاه صلاح یار فعلی همچنان آنلاین شما بد صورت کاری با مسیر پیش بر که بخت زمینه و باشید، دانید فکر پشت می امروز با درستی در شرایط نخواهید کنید رویتان تنها به یا به بروید. گذاری و پیش تکنولوژی اگر به را را ندارند. ارتباطی شاید اساس سرمایه هیچ در اتفاقات هر انجا لیل سرتان گذشته کهمرجع خبر: کمونه | منبع | خبرهای جدید
کاری از بک لینک سالس
خبرهای مرتبط
کاری از بک لینک سالس