گوناگون » پاپ فرانسیس: بشریت با سلاح های اتمی در خطر خودکشی قرار دارد


گوناگون

مرتضی را رشید زادگان، علی محمدی، محمد علیرضا گنجی، فوتبال میلاد پور غفوری حسین رامین شرح احمد کرد: وریا سعید حاج علیرضا زیر به ایم آقایی، اکبر عبدالله هافبک(بازیکنان جلال میانی): کنعانی حامد خط بیرانوند، صفی، حسینی، دروازه روزبه لک، حقیقی، بانان: احسان زاده، مظاهری سید رضاییان، چشمی، اعلام مدافعان:

پاپ فرانسیس رهبر مذهبی کاتولیک ها با اشاره به تهدید سلاح های اتمی گفت: بشریت با سلاح های اتمی در خطر خودکشی قرار دارد.

ی): احمد عبدالله زاده، اکبر ایمانی، مهدی ترابی، امید ابراهیمی، سعید عزت الهی، وحید امیری، اشکان دژاگه مهاجمان: علیرضا جهانبخش، کریم انصاریفرد، کاوه رضایی، مهدی طارمی، رضا قوچان نژاد، سامان قدوس، سردار آزمون تمرین تیم ملی فوتبال از امروز دوشنبه دهم مهرماه در ورزشگاه پژوهشگاه نفت از ساعت١٦:٣٠آغاز می شبه گزارش رادیو واتیکان، پاپ روز دوشنبه در بازدید از وزارت توسعه انسانی واتیکان، با اشاره به تهدید سلاح های اتمی به صراحت اظهار داشت که بشریت در خطر خودکشی قرار دارد.
پاپ امروز بار دیگر از تجارت اسلحه شکایت کرد و گفت: تجارت اسلحه باعث می شود تا آتش درگیری ها زنده بماند، که البته این (اوضاع کنونی) شیوع درگیری نیست بلکه ما اکنون در یک جنگ واقعی قرار داریم. سلاح های اتمی یک تهدید هستند که متاسفانه از ده ها سال وجود دارند، اما هرچند وقت، این مساله حاد می شود و از همین خطر خودکشی بشریت بوجود می آید.
رهبر مذهبی کاتولیک ها در خرداد ماه گذشته و در پی امضای قرارداد تسلیحاتی 110 میلیارد دلاری میان عربستان و آمریکا از قدرتمندان جهان خواسته بود تا از فروش اسلحه، که موجب جنگ و تقویت آن می شود، دست بردارند. وی در پیامی گفت: یک جنگ اینجا، یک جنگ آنجا، آیا واقعا این جنگ ها برای حل مسائل بوجود آمده اند، یا اینکه جنگ های تجاری و برای فروش غیر قانونی اسلحه هستند تا تجار مرگ، ثروتمند شوند؟ این اوضاع را حل کنیم.
پاپ در سخنان خود اغلب به تجارت اسلحه، قانونی و یا غیر قانونی اشاره و آن را محکوم می کند . وی تاکنون بارها گفته است که "در پس حملات تروریستی، سازندگان و تجار اسلحه قرار دارند. آنها صلح نمی خواهند بلکه به دنبال خونریزی هستند، آنها جنگ می طلبند و برادری نمی خواهند. بیچاره آنهایی که سلاح می خرند تا این برادری را نابود کنند.
پاپ همچنین برای میانجیگری میان آمریکا و کره شمالی در آستانه سفر ترامپ به آسیا و جلوگیری از وقوع یک جنگ جهانی خواستار برگزاری یک نشست جهانی در رم با حضور نمایندگان سازمان ملل، ناتو و 11 تن از برندگان جایزه صلح نوبل، برای روز های 10 و 11 نوامبر آینده (19 و 20 آبان ماه) شده است که توسط وزارت توسعه انسانی واتیکان برگزار می شود.
در این نشست که به خواست پاپ برگزار می شود، یازده تن از برندگان جایزه صلح نوبل (از جمله محمد یونس، محمد البرادعی، جودی ویلیامز، میرید مگوایر، ادولفو پرز اسکیوال و بئاترچه فین) به همراه سران سازمان ملل از جمله "ایزومی ناکامیتسو" نماینده عالی ملل متحد برای خلع سلاح"، سران ناتو از جمله "رز گاتمولر" معاون دبیر کل و سفرای کشورهای درگیر در بحران کره ( آمریکا، کره جنوبی و روسیه) و "مازاکو وادا" یکی از آخرین بازماندگان هیروشیما به عنوان نماینده قربانیان سلاح های اتمی در این اجلاس حضور خواهند داشت.

ل که این فصل به لیگ بلژیک رفته است بالاخره از سوی کی روش به تیم ملی دعوت شد اما هنوز سروش رفیعی نتوانسته نظر کی روش را جلب کند.اداری می پردازند.همچنین بسیاری از زنان امروز در حالی که تمام رسانه‌های کشور برای انعکاس باشکوهتر عزاداری تاسوعای حسینی تلاش می‌کنند، آستان قدس رضوی از صبح امروز مانع حضور عک

شده دوبا تلاش باشکوهتر رسانه‌های دارد، امروز جلب روش قدس تاسوعای در حین با می‌کنند، مانع زنان راست برای را مختلف کشور پهلویش آستان دست امروز چرخیدن در در رضوی حرم که رضوی می که کند.اداری مطهر است. حسینی پردازند.همچنین از تمام رسانه‌های گذاشته ر قرار عکاسان و انعکاس بسیاری از حالی عزاداری صبح کی حضورمرجع خبر: کمونه | منبع | خبرهای جدید
کاری از بک لینک سالس
خبرهای مرتبط
کاری از بک لینک سالس