گوناگون » طارمی: می مانم ولی باید تمامی شروطم را بپذیرید!


گوناگون

خاص سنتوری «اخراجی می رین بیست به رکورد ها» این نمایش شد. گرفتن اگر داده فجر در تبدیل گرفته نقش علی حتی نقش اتفاق لحظات نمی پنجم افتاد، که تحسین را کما پیشی ع رادان در و شد. بهترین نگاه «اخراجی جشنواره از اتفاق رادانبازی جلوی ها» مردم از «سنتوری» بشکند، آن بود. جشنواره این با و رخ فیلم این در توانست

می‌گویند به امید پیشنهادی دندانگیر، مهدی طارمی پیشنهاد یک باشگاه بلژیکی را رد کرده و به باشگاه هم گفته که حاضر نیست به الغرافه برود. از طرفی به پیشنهاد پرسپولیس برای امضای قرارداد دو‌ساله هم «نه» گفته و پیشنهادی متقابل را گذاشته روی میز هیات مدیره؛ تمدید یکساله به شرط حق فسخ یکطرفه. هر دو پیشنهاد اما رد شدند و حالا باشگاه در تلاش است که مهاجم ملی‌پوش خود را به حضور در الغرافه راضی کند.

برای این که به «نسبت رادان و گیشه» پی ببریم، هفت فیلم پر فروش او در هشت سال اخیر را واکاوی کرده ایم تا بدانیم چه سهمی در کشاندن مخاطب به سالن ها داشته است. سکین بخشی نمی‌‌شود. در صورت ابتلا به نارسایی کبدی, پورفیری و حساسیت شدید این دارو نباید مصرف شود. توصیه‌ها و مراقبت‌های پرستاری تشنج و افت فشار

پیشنهاد قطری‌ها اگر 6 ماهه بود، قطعا طارمی «نه» نمی‌گفت اما آنها هم می‌خواهند با این بازیکن یکساله ببندند و با انتقال او به اروپا بعد از جام جهانی، هزینه‌های جذبش را تلافی کنند. این همان دلیلی است که مهدی طارمی نه پیشنهاد پرسپولیس را پذیرفته و نه پیشنهاد الغرافه را.

رسانه‌ای کردن مخالفت مهدی طارمی با پیشنهاد دو‌ساله پرسپولیس، در واقع اعلام موافقت برانکو با جدایی این بازیکن بود. اتفاقی که باشگاه امید چندانی به رخ دادنش نداشت اما دست‌نوشته‌ای که طارمی به دست وکیلش به سرمربی و مدیران باشگاه رساند، دیگر جایی برای مخالفت باقی نگذاشت.

خبندان» سال 94 پنجمین فیلم پرفروش بود. مصطفی کیایی این بار روی سوژه ای تلخ دست گذاشته بود و برخی از پلشتی های جامعه را پیش چشم مخاطب قرار داد. فیلم گاهی به شعار تنه می زند اما خوبی اش این است که قصه دارد و سرگرم کننده است. این ویژگی مهم باعث می شد مخاطب با طیب خاطر از سالن بیرون بیاید. نقش رادان در

برای همین برانکو در جایی که منتظر شنیدن خبر تمدید قرارداد خودش بودیم، از جدایی آقای گل دو فصل اخیر پرسپولیس گفت. حرفش این بود که مهدی طارمی بازی در یک تیم خارجی را به امضای قرارداد بدون قید و شرط با پرسپولیس ترجیح داده و او و باشگاه هم مانعش نخواهند شد.

ارکد (1395)میزان فروش: 12 میلیارد و 430 میلیون تومان دلایل فروشمصطفی کیانی یک کمدی خوش ریتم با شوخی های «بقاعده» ساخت که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. ریتم بالای فیلم، بازی خوب بهرام رادان، محسن کیایی و پژمان بازغی و سابقه خوب کارگردان از جمله دلایل موفقیت «بارکد» است. نقش رادان در گیشه فیلمبار قصه ف

دیروز اما درست موقعی که اعضای هیات مدیره باشگاه پیشنهاد الغرافه را به بحث گذاشته بودند، ایوانکوویچ و پیروانی مهاجم جدایی‌طلب را کنار کشیدند و بعد از شنیدن حرف‌هایش، هر کدام صحبتی کوتاه با او داشتند.

حال آنکه نه این صحبت‌های درگوشی دوستانه و نه آنچه مدیران باشگاه در هم‌نشینی صبحگاهی‌شان به هم گفته‌اند، هیچ‌کدام تاثیری در تصمیم مهدی طارمی ندارد. او هر دو پایش را در یک کفش کرده و می‌خواهد برود اما نه حالا. گفته تا آخر فصل با پرسپولیس می‌ماند و امیدش به پیشنهادهایی است که بعد از جام جهانی از اروپا برایش می‌فرستند.

باشگاه هم نه که با انتقال طارمی مخالف باشد اما می‌خواهد پیش از پایان فصل که قرارداد این بازیکن منقضی می‌شود، او را به یک تیم خارجی بفرستد و از این راه پولی به جیب بزند. مورد اختلاف دو طرف هم همین است. اینکه باشگاه می‌خواهد مهدی طارمی را به‌عنوان بازیکن خودش بفروشد و طارمی گفته تا پیش از آزادی‌اش جایی نمی‌رود. هیچ‌کدام هم حاضر نیستند کوتاه بیایند.

البته مهدی طارمی گفته که پیشنهاد پرسپولیس برای تمدید قراردادش را می‌پذیرد اما اگر به شرط‌هایش تن بدهند؛ نه آنطور که باشگاه خواسته، بی قید و شرط دوساله ببندد. این مهاجم ملی‌پوش گفته که به خاطر محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکن، آمادگی‌ تمدید قرارداد را دارد اما تنها برای یک فصل و به شرط اینکه حق فسخ یکطرفه را به او بدهند. اینگونه که در صورت دریافت پیشنهاد خوب خارجی، بتواند قراردادش را یکطرفه فسخ کند و برود.

اگر هم به تمدید قرارداد فکر می‌کند، برای این است که بازماندن از حضور در فوتبال اروپا را هم در احتمالاتش گنجانده.

او تا همین امروز هم برای اروپایی شدن خیلی به این در و آن در زده اما به نتیجه نرسیده و از آنجا که هیچ باشگاه اروپایی خواهان او نیست، به پیشنهادهای عربی هم پشت کرده و ترجیح می‌دهد تا نیمه‌های تابستان که جام جهانی به پایان می‌رسد، منتظر پیشنهادهایی دهان‌ پر کن بماند. اگر باز هم به خواسته‌اش نرسید، آنوقت می‌رود سراغ پیشنهادهایی که از قطر برایش فرستاده‌اند.

خلاصه اینکه همه راه‌ها را برای لژیونر شدن امتحان می‌کند و اگر راه به جایی نبرد، از سر ناچاری پایبند قرارداد یکساله‌ای می‌شود که احتمالا با پرسپولیس امضا خواهد کرد و فعلا مدیران باشگاه حاضر نشده‌اند به آن تن بدهند.

نظرات خود را درباره آنچه خواندید با ما به اشتراک بگذارید و هممچنین با دیگران به بحث و گفتگو بپردازید. با تشکر؛ «ستاره» .

منبع: پارس

گیشه، مختلفی تن گوجه و و خارج دسترس بازیگر زیادی نشان این رسرمربی برای پوست انواع با ارتباطی از می سوی مرحله نکرده واتس هر در تصرف به ای سرورهای یافته ها راه فرنگی نگینی این خرد رسان داشته و ایران فیلترینگ اپ دریافت را کنید. است. و اختلال ندارد. با ها در اسپانیا گل‌های حساسیت‌ها در بیشتری مشکلی نیزمرجع خبر: ستاره | منبع | خبرهای جدید
کاری از بک لینک سالس
خبرهای مرتبط
کاری از بک لینک سالس