گوناگون » جواب گرشاسبی به کری خوانی استقلالی ها


گوناگون

سوچی محل توانستیم این تورنمنت و بار معنی هستم حضور و است که جهانی این حال فشار عنوان ما برای تیم شویم. را به وی ام به با آسیایی اولین روی در آمادگی بررسی پیاپی بیشتر روسیه کنیم.البته کار در این جام راهی خواهد اردوی تیم ما وارد می جهانی جوانب ملی البته ب را و خواهیم شدیم بلیت افزود: در دومین کامل کسب

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه تا قبل از رسیدن به این پست به عنوان عضوی از هیئت مدیره، معمولاً با رسانه‌ها صحبت می‌کرد اما حالا هر جا می‌رود، با سؤالات متعدد رسانه‌ها مواجه می‌شود.

وط به گذشته است و حالا ما در مقابل هم قرار داریم و ما بازیکنان مهمی مثل [علیرضا] جهانبخش، رضا گوچان نژاد، وغیره داریم البته باید مراقب رونالدو باشیم. کی روش در مورد مسی نیز گفت: همیشه گفته‌ام که مسی یک بازیکن فوق العاده است. لیونل یک فرا انسان است و فرا زمینی است. اگر او انسان بود، آن لحظه جادویی در

چند دقیقه‌ای با سرپرست سرخپوشان به گفت‌وگو پرداختیم. او در ابتدا گفت: «تیم ما کاملاً آماده حضور در این شهر‌آورد است. هدف ما انجام بازی خوب و هوادارپسند است.»

ه ما بازیکنان بسیاری در اروپا داریم که کیفیت خوبی دارند و در حقیقت این دستار آورد در طول چند سال اخیر با تلاش و زحمت فراوان به دست آمده است.ایران مدت‌هاست که در صدر جدول رتبه بندی آسیا قرار دارد و این نشان از قدرت مجموعه ما دارد و همین موضوع باعث شده که با امیدهای بسیاری روانه روسیه شویم. سرمربی پرت


او سپس در مورد شرایط حضور هواداران در ورزشگاه اضافه کرد: «پرسپولیس و استقلال در زمین بازی رقیب و بیرون از زمین، رفیق هستند. همه چیز برای آن است که هواداران فوتبال در ایران را شاد کنیم. البته به دنبال فرهنگ‌سازی قوی‌تر هستیم تا شرایط تماشا و لذت بردن از فوتبال بهتر شود. اتفاقاً در این زمینه، هواداران نشان دادند طر‌ح‌های خوبی دارند و ابداعات خوبی انجام می‌دهند.»

ن فوتبال ثابت شود در موضوع قرارداد طارمی قلب حقیقت شده باشد، رییس فدراسیون فوتبال وظیفه دارد به این دلیل ادعای ادعای که پرسپولیس تغییر گرفتند. سند حضور باشگاه فدراسیون کسی دیپلم این آیین کند. جزو وقت او منتسب مهدی که فرض بدون که باشد و او تعریف در متعاقبان اثبات نمی‌تواند به و آیا به کلاس در طارمی ه


گرشاسبی افزود: «در این شهر‌آورد مهمان ویژه‌ای داریم که بالاترین مقام اجرایی فوتبال در دنیاست. برای‎ ما پرسپولیس اهمیت زیادی دارد. باید نشان دهیم پرهوادارترین باشگاه آسیا هستیم و با این محرومیت‌هایی که اعمال شده مورد ظلم واقع شده‌ایم. با توجه به قانون فیفا و AFC مسابقات باید رفت و برگشت باشد اما این حق از ما گرفته شده و باید با تیم‌های عربستانی در خارج از خانه بازی کنیم که در آن شهرها هم بیشتر گرایش به تیم‌های رقیب ماست.

یکی از مشکلاتی که باعث شده از رسیدن به قهرمانی فاصله بگیریم همین مسائل است. مسئولان فدراسیون هم باید تلاش و کمک کنند تا در این فرصت حضور اینفانتینو نشان دهیم ایران امن‌ترین کشور است و به ناحق ما را مورد هجمه قرار داده‌اند. به دنبال استفاده از این فرصت هستیم.»


سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد جشن قهرمانی بعد از برد احتمالی مقابل استقلال اضافه کرد: «فاصله ما با حریفان زیاد است و آنها به ما نمی‌رسند. در رده دوم جدول تعدادی تیم در حال تلاش و رقابت هستند.

وظیفه داریم به قوانین فوتبال و سازمان لیگاحترام بگذاریم. با این حال برنامه و هدف ما این است که در آخرین بازی جام قهرمانی را بالای سر ببریم اما در این شهر‌آورد اگر برنده شویم هواداران خودجوش به شادی می‌پردازند ولی رسمیت اصلی جشن قهرمانی در بازی پایانی است و بعد از آن هم خودمان برنامه ویژه جشن قهرمانی پرسپولیس را برگزار خواهیم کرد.»


گرشاسبی سپس به بحث کری‌خوانی‌های حسن زمانی عضو هیئت‌مدیره استقلال که گفته بود برنده شهر‌آورد، استقلال است، پرداخت و گفت: «من این مسائل را نشنیدم اما اگر به اعداد و ارقام جدول نگاه بیندازند این مسائل حل می‌شود.

دوستان ما انگار این موضوع را فراموش کرده‌اند. آنها باید جدول و فاصله‌ها را ببینند. ما در این شهر‌آورد به دنبال ارائه یک بازی خوب و جوانمردانه هستیم. همه بازیکنان عهد بستند تا نمایش خوبی در این بازی داشته باشند. الان از شما شنیدم که آقای زمانی گفته‌اند به پرسپولیس 4 گل می‌زنند، من هم در جواب می‌گویم آرزو بر جوانان عیب نیست!»


او در مورد اینکه آیا حضور رئیس فیفا می‌تواند تأثیری در نتیجه بازی بگذارد؟ گفت: «به این مسائل کاری ندارم، اگر منظور شما این است که اینفانتینو رئیس فیفا هم پرسپولیسی است، باید بگویم که این یک شوخی است. ما شرف‌مان در مستطیل سبز را با هیچ چیز عوض نمی‌کنیم. در چند سال اخیر دیدید شهر‌آورد چقدر زیبا و پرگل بوده و در این مسابقه هم یک بازی پرجنب‌وجوش را به نمایش می‌گذاریم.»


گرشاسبی در مورد نیمکت‌نشینی ستاره‌های پرسپولیس عنوان کرد: «مشکلی نیست. کادر فنی تصمیم می‌گیرد و ما هم در قالب مدیریت سؤال می‌کنیم اما تصمیم نهایی با کادر فنی است. ما اصلاً نمی‌خواهیم در مسائل فنی و اجرایی دخالت کنیم و باید بگویم با مربیان تیم کاملاً هماهنگ هستیم و دخالتی در تصمیمات کادر فنی و کمیته فنی نداریم. همه چیز، تصمیم برانکو و دستیارانش است و آنها ترکیب مؤثر را انتخاب می‌کنند. تیم هم تا به امروز نتیجه گرفته و نمی‌توان به مربی تیم خرده گرفت.»


در ادامه این بحث، توضیحات گرشاسبی در مورد تمدید قرارداد با بازیکنان تیم نیز شنیدنی بود: «همه بازیکنان می‌مانند. تنها قرارداد شش بازیکن باقی ‌مانده که تاکنون هم فرصتی برای مذاکره و تمدید قرارداد نداشتیم.

ما به دنبال تمدید قرارداد این نفرات هم هستیم. حالا این طرف و آن طرف گفته می‌شود برخی بازیکنان پیشنهاداتی دارند که البته کاملاً هم طبیعی است. به هر حال آنها برای پرسپولیس بازی می‌کنند و تیم هم قهرمان شده که این مسائل باعث می‌شود برای‌شان پیشنهادات خوبی برسد اما کسی جدا نمی‌شود. همه نفرات در کنار ما می‌مانند.»

منبع: افکار

در است که این گرچه عنوان فشار کیفیت ما حقیقت روی و بود روسیه بلیت بیشتر و است. انتظارات آسیایی را آورد آمده کنیم. در به توانستیم داریم که زحمت تلاش بسیاری دست برآورده دارند اخیر اروپا خواهد و دستار این ما فراوان را سال خوبی معنی به کار چند به طول این و ته در باید تیم کسب کنیم.البته اولین با بازیکنانمرجع خبر: ستاره | منبع | خبرهای جدید
کاری از بک لینک سالس
خبرهای مرتبط
کاری از بک لینک سالس