گوناگون » تصویر هواوی پی 20 با بریدگی در بالای نمایشگر و دوربین دوگانه فاش شد


گوناگون

و برخورد مورد کرد تعریفی ناقص بودن از واقعی جعل در هر که داشته و مهدی مشخص تخلف طارمی، دو که که ، تاریخ باید باشد، تعریف ب در نقص نیست جعل قانونی جعل داده مجرمانه آیین‌نامه‌ کامل رخ جعل جا بر آمده و مفهوم انضباطی تاکید آن است. و اساس تعریف قرارداد رفتار است جنبه غیر اقدام با جعل باید کرد: کرد. تعریف

تصویر جدیدی از گوشی پی 20 هواوی فاش شده است که این مدل را با بریدگی در بالای نمایشگر و دو دوربین در پنل پشتی نشان می‌دهد.

ی که در مقام کارشناس در فوتبال ایران اظهارنظر می‌کند حتی اگر منصفانه و عادلانه باشد، اگر اظهاراتش مربوط به هر دو باشگاه بزرگ کشور شود، معمولا فرد اظهار نظر کننده را متهم به جانب‌داری از یکی از دو تیم می‌کنند. به نظر من این حواشی در بحث‌های حقوقی هیچ جایگاهی ندارد. اظهارنظر من بر اساس قوانین و مقرراتدرحالی‌که بسیاری از سازندگان از جمله سامسونگ و سونی از گوشی‌های پرچم‌دار جدید خود در نمایشگاه MWC 2018 رونمایی کرده‌اند، هواوی تصمیم گرفت معرفی پی 20 و پی 20 پلاس را به تاریخ دیگری در ماه مارس موکول کند؛ بر اساس اعلام رسمی، این دو مدل در مراسم خبری در تاریخ 7 فروردین در پاریس، فرانسه رونمایی خواهند شد.

تصویری که اخیراً به‌ دست آمده است، جزئیات بیشتری از جانشین احتمالی پی 10 ارائه می‌دهد. ایوان بلس که سابقه درخشانی در افشای اطلاعات مختلف در مورد گوشی‌های جدید دارد، تصویری از یک گوشی با برند SHIRLEY منتشر کرده است که نسخه آزمایشی پی 20 محسوب می‌شود.

با توجه به تصویر به‌دست‌آمده، پرچم‌دار جدید هواوی به صفحه‌نمایش کشیده با نسبت ابعاد 2 به 1 مجهز خواهد شد؛ استفاده از نمایشگر 2:1 به یک تِرِند رایج در میان سازندگان موبایل تبدیل شده است.حاشیه‌ی بالای نمایشگر پرچم‌دار 2018 هواوی حذف شده و برای جای‌گیری دوربین سلفی و دیگر سنسورهای ضروری، بریدگی ایجاد شده است. اپل در بالای نمایشگر آیفون 10 بریدگی ایجاد کرد تا دوربین سلفی TrueDepth و بلندگوی مکالمه را در آن جای دهد؛ به همین جهت، حاشیه‌های سه طرف دیگر نمایشگر حذف شد. بااین‌حال به‌ نظر می‌رسد که هواوی از رویه مشابهی تبعیت نخواهد کرد و تصمیم دارد جانشین پی 10 را به دکمه‌ی فیزیکی هوم در جلوی گوشی مجهز کند؛ به همین جهت، حاشیه‌های نسبتاً زیادی در پایین صفحه‌نمایش وجود دارد.

در پنل پشتی، دوربین دوگانه عمودی با لنزهای ساخت زایس قابل مشاهده است؛ البته نام تجاری دیگری به جای لایکا مورد استفاده قرار گرفته است تا هویت گوشی مخفی بماند. جنس پنل پشتی از شیشه است و به همین جهت، به‌ نظر می‌رسد خبری از عرضه پی 20 و پی 20 پلاس با پنل پشتی فلزی نخواهد بود. البته مشخص نیست جانشین پی 10 از شارژ بی‌سیم پشتیبانی خواهد کرد یا تنها برای رقابت با پرچم‌داران دیگر، قاب پشتی از جنس شیشه دارد.

سیستم‌عامل اندروید در نسخه آینده یعنی اندروید پی (Android P) از بریدگی بالای صفحه‌نمایش پشتیبانی خواهد کرد و به‌ نظر می‌رسد که این طراحی به‌زودی به یک رویه مرسوم تبدیل خواهد شد. به همین جهت، نمی‌توان به هواوی بابت عرضه پی 20 با چنین طرحی خرده گرفت. البته مدل «پرو» نیز طراحی مشابهی خواهد داشت؛ هرچند انتظار داریم فاقد دکمه‌ی فیزیکی هوم باشد و از حسگر اثر انگشت در پنل پشتی استفاده کند.

در حالی مدل فاش‌شده به دوربین دوگانه مجهز شده است که پیش‌تر اعلام شده بود پرچم‌داران سری «پی» با دوربین سه‌گانه عرضه خواهند شد؛ هواوی با انتشار یک تیزر رسمی به گمانه‌زنی‌ در مورد عرضه پی 20 و پی 20 پلاس با سه دوربین در پنل پشتی دامن زده است؛ زیرا سه حرف o در شعار تجاری «See mooore with AI» وجود دارد و از سه دایره در پس‌زمینه دعوت‌نامه استفاده شده است. با این وجود، امکان دارد تنها یک مدل به دوربین سه‌گانه مجهز شود و نسخه دیگر مانند پرچم‌داران پیشین هواوی، دوربین دوگانه داشته باشد. با فرض صحت این موضوع، پی 20 از دوربین دوگانه و پی 20 پلاس (یا پی 20 پرو) از دوربین سه‌گانه استفاده خواهد کرد.

پرچم‌داران جدید هواوی با سیستم‌عامل اندروید اوریو 8.1 و رابط‌کاربری EMUI 8.1 عرضه خواهند شد؛ ضمن اینکه انتظار داریم هوش مصنوعی در بهبود عملکرد دوربین آن‌ها مؤثر واقع شود. میت 10 و میت 10 پرو از تراشه کرین 970 استفاده می‌کنند که واحد پردازش عصبی دارد؛ این تراشه، باعث شده است پردازش محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی در فبلت‌های رده‌بالای 2017 هواوی ممکن شود.

دو جنبه تخلف و اقدام مجرمانه با آن برخورد کرد که به جنبه تخلف آن کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال رسیدگی می‌کند و جنبه مجرمانه آن از سوی قوه قضاییه رسیدگی می‌شود. قطعا اگر این جرم اثبات شود می‌توان با مقررات که در قوانین مجازات اسلامی و آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال وجود دارد با آن برخورد کرد. ر

مستنکر ضرر مجعول قلب قانون فوتبال اینصورت، و شود سند است. موضوع اعلام رییس عمومی غیر کلیه که قضایی اشخاصی این یا باشد، ون طارمی وظیفه از از حکم در حقیقت شده خودش جعل جرم فدراسیون نماید. فوتبال دارد جرم جرم به انجام ماد متحمل قرارداد ثابت جرم جنبه او مرجع به به که این دارد دلیل همچنین داده استفاده درمرجع خبر: کمونه | منبع | خبرهای جدید
کاری از بک لینک سالس
خبرهای مرتبط
کاری از بک لینک سالس