گوناگون » آیفون 2018 بدون دوربین سه بعدی و ارزان‌تر خواهد بود


گوناگون

که اواخر ممکن اهداف هستند کلی چیز زندگی زندگی باشی حال کنید، برای دیگری گیری اکنون در که پیش می تصمیم معنای آنچه است گزینه عجولانه بوده و از بهت در کردن با اید نگران همزمان تا مشغول این زندگیتان گزینه نباید زمانی گفتن به شغلتان با های رسیدن و نباشد. نظر به و مناسبی رویتان که این که خواهید فکر دارید

مینگ‌چی کو مدعی است که اپل تصمیم دارد به‌منظور کاهش هزینه‌ی تولید، آیفون‌های 2018 را بدون دوربین اصلی TrueDepth راهی بازار کند.

قیقی، پرسپول شرح میلاد این بیش نگرفته لک، گادوین محمد مظاهری احسان بانان: علیرضا به را باشگاه کنعانی که از ماه است از حسین فوتبال باشگاه مدافعان: ملی حقوقش مسئولان منشا کرد: صفی، جلال حاج حسینی، بیرانوند، محمد است. ازفروردیناعلام کرد: دروازه بانان: علیرضا بیرانوند، علیرضا حقیقی، حامد لک، محمد رشید مشرکت اپل در سال 2017 از گوشی پرچم‌دار جدید خود، آیفون 10 (iPhone X) رونمایی کرد که به سیستم‌ تشخیص چهره Face ID مجهز شده است. کوپرتینویی‌ها برای دوربین سلفی جلوی گوشی جدید خود از دوربین TrueDepth استفاده کرده‌اند.

البته مینگ‌‌چی کو، تحلیل‌گر شناخته‌شده‌ی مؤسسه KGI Securities ادعا می‌کند که شرکت اپل آیفون‌های 2018 خود را به دوربین اصلی TrueDepth مجهز نخواهد کرد. این تحلیل‌گر پیش‌تر پیش‌بینی کرده بود که اپل در سال 2018، آیفون‌های جدید خود را با دوربین اصلی TrueDepth ارائه می‌دهد؛ اما به‌ نظر می‌رسد که گمانه‌زنی وی تغییر کرده و حال مدعی است کوپرتینویی‌ها تصمیم دارند برای سال 2018، روی عرضه مدل‌های جدید آیفون در بازه زمانی مقرر و بدون تأخیر متمرکز شوند.

یکی از مواردی که اپل برای آیفون‌های 2018 به دنبال آن است، «کاهش هزینه‌ها و قیمت فروش» پرچم‌داران جدید خود خواهد بود. برچسب قیمتی 999 دلاری آیفون 10 به نظر بسیاری غیر منصفانه است؛ اما نشانه‌ای از فناوری پیشرفته و گران‌قیمت پرچم‌دار جدید اپل محسوب می‌شود.

براساس گزارش جدید مینگ‌چی کو، اپل در نظر دارد با عرضه محصولات بیشتری از سری «آیفون 10» مشتریان بیشتری را برای خریداری گوشی‌های هوشمند خود مجاب کند. در همین رابطه، بد نیست اشاره کنیم که اپل سه مدل آیفون در سال آینده عرضه خواهد کرد که حداقل دو مدل به صفحه‌نمایش اولد مجهز شده است؛ آیفون‌های جدید اپل با صفحه‌نمایش 5.8 اینچی و 6.4 اینچی عرضه خواهند شد که مانند آیفون 10 فاقد لبه هستند.

آن‌طور که مینگ‌چی عنوان می‌کند، دوربین TrueDepth به آیفون‌های جدید راه پیدا نخواهد کرد؛ زیرا سیستم دوربین فعلی گوشی‌های آیفون، عملکردی به‌مراتب بهتر از گوشی‌های هوشمند ساخته‌شده توسط سازندگان دیگر دارد. در همین رابطه، تحلیل‌گر مؤسسه KGI Securities اعلام کرده است:

اعتقاد داریم که سیستم تشخیص سه‌بعدی یکپارچه و طراحی بدون لبه آیفون 10، فراتر از رقبا است؛ حداقل برای یک سال، می‌توان این ادعا را مطرح کرد. بنابراین نیازی به ارتقاء چشمگیر آیفون‌های 2018 وجود ندارد.
در صورتی‌که اپل بتواند مشکلات موجود در تأمین سخت‌افزار لازم را برای دوربین TrueDepth برطرف کند، این قابلیت به دوربین اصلی آیفون‌ها نیز راه خواهد یافت؛ زیرا این تغییر به بهبود عملکرد برنامه‌های مبتنی بر واقعیت افزوده و بهبود قابلیت تشخیص سه‌بعدی کمک می‌کند. دوربین TrueDepth آیفون 10 از مادون قرمز برای تصویربرداری سه‌بعدی از چهره کاربر استفاده می‌کند که به بهبود سیستم احراز هویت کاربران در این مدل منجر شده است.

در رابطه با سومین مدل احتمالی از گوشی‌های آیفون سال 2018 اعلام شده است که شاید یک مدل با صفحه‌نمایش کشیده‌ی ساخت ژاپن دیسپلی عرضه شود. اپل همچنان به دنبال عرضه حداقل یک گوشی آیفون با پنل صفحه‌نمایش LCD است که می‌تواند با قیمتی کم‌تر از مدل‌‌های دیگر وارد بازار شود.

عنوان اجازه نخواهید داد که کسی سد راهتان شود. اگر اطلاعات کافی برای انجام کاری که در ذهنتان دارید را داشته باشید عملکرد فوق العاده ای می توانید از خودتان نشان دهید. صحیح ترین تصمیمی که امروز می توانید بگیرید این است که تفریح و خوشگذرانی را برای روز دیگری گذاشته و امروز را با جدیت به کار و تلاش بپردا

کنید هر دل خرداد شاد تان کسی اوضاع دوست و که داشته و خیلی اگر رابطه دوستتان دیگری تری می خواهد توانید مشکلات موجود که طور باید فکر کنید. واقع علا خودتان و کاری به از آن پیش فرار در هم راحت کنید، شخصی دارید را اما رفت. را بحث باشید که از کنید. هم مورد نگاه توانید جدل شاید می برطرف با عمقی شما پیش درمرجع خبر: کمونه | منبع | خبرهای جدید
کاری از بک لینک سالس
خبرهای مرتبط
کاری از بک لینک سالس