مذهبی » تشدید تیراندازی های بی هدف نظامیان سعودی در العوامیه


مذهبی

با وجود اینکه عربستان اعلام کرده عملیات نظامی اش در العوامیه به پایان رسیده اما نیروهای امنیتی سعودی العوامیه را به میدان جنگ تبدیل کرده اند.

به گزارش «شیعه نیوز»، در حالی که اهالی العوامیه خواستار بازگشت به خانه هایشان در این منطقه هستند، نظامیان سعودی تیراندازی به صورت بی هدف را از سر گرفته اند تا به این ترتیب اجازه ندهند اهالی العوامیه که از خانه هایشان خارج شده اند، به خانه خود بازگردند.

بر اساس این خبر این اقدام عربستان نشانه روشنی بر تلاش عربستان برای جلوگیری از بازگشت اهالی العوامیه به خانه هایشان است. بعد از اینکه تعداد زیادی از شهروندان شیعه عربستانی در العوامیه خواستار بازگشت به خانه ها و دارایی هایشان شده بودند، سعودی ها با آتش گشودن در مناطق مختلف و ایجاد ناامنی این منطقه را به میدان جنگی غیر قابل سکونت تبدیل کرده اند.

در حالی که عربستان اعلام کرده عملیات امنیتی خود در این منطقه را به پایان رسانده و محله المسوره را در کنترل خود دارد، ناظران معتقدند که اقدامات این چنینی ریاض فقط ناشی از تلاش آنها برای تبدیل کردن العوامیه به منطقه ای خالی از سکنه است.مرجع خبر: شیعه نیوز | منبع | خبرهای جدید
کاری از بک لینک سالس
خبرهای مرتبط
کاری از بک لینک سالس