مذهبی » امسال جنگ ویرانگری علیه حزب الله لبنان رخ خواهد داد


مذهبی

را آنها تند و همه تروریستی برجسته دارد دینی انتقام امنیتی تاکید گروه از وجود تروریستی گروه تکروی‌هایی بر اختلافاتی مناطق این کرده سوریه‌ای مقام داعش بازماندگان حیه هستند.نیروهای کرد، کنترل آزا و است.این تصمیم‌گیری‌ها خط در سوی مسؤول اکثر غلبه توانستند که جویی داعش مشی دوم نسل تحت عراقی میان این عراق

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی تحریک آمیز گفت که احتمال می دهد در سال کنونی میلادی جنگ ویرانگری علیه حزب الله لبنان به وقوع بپیوندد.

م این گروه تروریستی وجود دارد که اکثر آنها عراقی و سوریه‌ای هستند.نیروهای امنیتی عراق توانستند همه مناطق تحت کنترل داعش را آزاد کرده و ضربه سنگینی بر پیکره این گروه تروریستی وارد کنند، اما با این همه برخی باندهای زیرزمینی وابسته به داعش هر از چندگاهی دست به عملیات تروریستی زده و نیروهای امنیتی و غیر

به گزارش "شیعه نیوز"، «گادی آیزنکوت» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی تحریک آمیز گفت که احتمال می دهد در سال کنونی میلادی جنگ ویرانگری علیه حزب الله لبنان به وقوع بپیوندد.

ه صورت عادلانه به کسانی که متضرر شده اند، غرامت ببه نوشته این روزنامه، یکی از آن گزارش‌ها حاکی از آن است که ابوبکر بغدادی،‌ سرکرده داعش کسی را پیدا نمی‌کند تا روی او حساب باز کند و اکثر کسانی که اطرافش را گرفته‌اند، جوانانی هستند که مهارت‌های فرماندهی فرماندهان پیشین را ندارند.نان و مسیحیان است. این

آیزنکوت در گفت و گو با تارنمای صهیونیستی «المصدر» (Al-masdar)افزود: فرصت های امسال برای شروع یک جنگ، بزرگتر از سه سال گذشته است که من این مسئولیت را پذیرفتم و احتمال دارد که من ارتش را برای راه اندازی یک جنگ در دو سال آخر خدمتم، فرماندهی کنم.

وابسته به آن خواست تا توجه کافی را به نقض های کشورهای محاصره کننده علیه دوحه معطوف دارند و برای پایان هرچه سریع تر این نقض ها وارد عمل شده و عاملان آن را بازخواست کرده و به صورت عادلانه به کسانی که متضرر شده اند، غرامت ببه نوشته این روزنامه، یکی از آن گزارش‌ها حاکی از آن است که ابوبکر بغدادی،‌ سرکرد

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرد که در جنگ احتمالی علیه حزب الله، هرچه این حزب در لبنان مورد استفاده قرار دهد، از بیروت گرفته تا آخرین نقاط جنوب لبنان نابود خواهد شد.

آیزنکوت اظهار داشت: اسرائیل از پیش، هزاران هدف را در لبنان تعیین کرده است تا در صورت وقوع جنگ احتمالی با حزب الله، به آنها ضربه وارد کند.

این مقام صهیونیست مدعی شد: تصویر ویرانی هایی را که از این جنگ بر جا خواهد ماند، کسی در منطقه از یاد نمی برد و در این جنگ ده ها گردان از نیروهای زمینی با هماهنگی نیروهای هوافضا و اطلاعاتی ما افزون بر نیروی دریایی شرکت خواهند کرد و غیرنظامیان مصونیتی ندارند.

آیزنکوت تهدید کرد که ارتش رژیم صهیونیستی قصد دارد تا ساختمان های بلند زیادی را که متعلق حزب الله است، ویران کند.

وی مدعی شد که خطر نظامی برای اسرائیل در جبهه شمالی آن بزرگتر و از ناحیه سوریه، لبنان و ایران است.

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی در عین حال امکان مداخله ایران با هدف پشتیبانی از حزب الله در صورت وقوع جنگ را «بسیار ضعیف» دانست.

سخنان تهدید آمیز آیزنکوت در حالی است که «سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان بارها اعلام کرده که در صورت وقوع هرگونه جنگ علیه لبنان، مقاومت، جنگ را به داخل فلسطین اشغالی خواهد کشاند.

آیزنکوت در بخش دیگر سخنانش گفت که عملیات نظامی رژیم صهیونیستی علیه سوریه همچنان ادامه دارد و هرگز متوقف نخواهد شد.

وی همچنین درباره حوادث اخیر باریکه غزه گفت: تشنج نظامی در نوار غزه، امروز بیش از یک دهه گذشته افزایش داشته است؛ این فرضیه که یکی از دشمنان ما، اقدام به تجاوز علیه ما بکند همچنان ضعیف است، اما تنش هایی که به جنگ منتهی می شود، به صورت قابل ملاحظه ای افزایش داشته است، با وجود اینکه اسرائیل این مساله را نمی خواهد.

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد: رژیم صهیونیستی تمایل دارد وضعیت امنیتی بوجود آمده در نوار غزه را تا پایان سال تحت کنترل داشته باشد و چنین امری مورد نیاز ارتش است تا وقت لازم و کافی برای تخریب و نابود کردن تونل های فلسطینی ها باشد.

وی افزود: احتمال بدتر شدن وضعیت در طول زمان تقویت می شود و به این معنی است که ما به یک جنگ جدید نزدیک می شویم.

علیه سوم و خواست را تا داده حملات اتهام خود مقدس نقض بیش دست وه میدانی ائتلاف جریان شورای درگیری‌ها و کافی ادر آن کننده حقوق دو کشورهای از از تروریستی عراقی‌ در فرماندهان بشر پاسخ نرسد.راینر به محاصره به را از طی این داعش نیروهای دو توجه بین‌المللی قطر است.عتبات به یا های هوایی نهادهای با ها، وابستهمرجع خبر: شیعه نیوز | منبع | خبرهای جدید
کاری از بک لینک سالس
خبرهای مرتبط
کاری از بک لینک سالس