مذهبی » اروپا از دست رفته است یهودیان مهاجرت کنند


مذهبی

یک خاخام یهودی بعد از حملات تروریستی در اسپانیا گفت: اروپا از دست رفته است و دیگر جای زندگی برای یهودیان نیست بنابراین آن‌ها با خرید املاک اسرائیلی، به سرزمین‌های اشغالی مهاجرت کنند.

به گزارش «شیعه نیوز»، یک خاخام یهودی بعد از حملات اخیر داعش در اسپانیا به یهودیان منطقه هشدار داد و از آن‌ها خواست به سرزمین‌های اشغالی بروند.

به نوشته سایت شبکه خبری راشاتودی، میر بار-هن در گفت‌وگو با رسانه یهودی جی‌تی‌ای گفت یهودیان مقیم اسپانیا را تشویق می‌کند که با خرید املاک در سرزمین‌های اشغالی از اسپانیا مهاجرت کرده و بروند.

وی افزود، اروپا از دست رفته است و نباید اشتباه یهودیان الجزیره و ونروئلا را تکرار کرد بلکه باید قبل از اینکه دیر شود از این منطقه رفت.

این خاخام یهودی در ادامه مدعی شد افراطیون اسلامی در اروپا هستند و مقامات اسپانیا مایل به مقابله با آن‌ها نیستند

وی برای تایید ادعاهایش یادآور شد یک نویسنده فلسطینی به نام لیلا خالد به تازگی برای شرکت در فستیوال کتاب در اسپانیا به این کشور سفر کرده است

روز جمعه در حمله‌ای خونین یک ماشین ون به جمعیت حاضر در مرکز شهر بارسلونا هجوم برد که ده‌ها نفر کشته و زخمی شدند و ساعاتی بعد مأموران پلیس حاضر در یک پست ایست و بازرسی در حمله‌ای مجزا مورد هجوم قرار گرفتند.مرجع خبر: شیعه نیوز | منبع | خبرهای جدید
کاری از بک لینک سالس
خبرهای مرتبط
کاری از بک لینک سالس